KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11944380
nr 1194 4380
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blyerts, Skärgårdsö, monogramsignerad, 6,5x34,5
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:03:52
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson